Przyjęcia

Weselne

 

Przyjęcia

OKOLICZNOŚCIOWE

 

Bankiety 

FIRMOWE

 

Twoja historia zaczyna się tutaj

Zobacz jak może wyglądać twoje przyjęcie

Bartosz Płachta

 

 

Co robię jako Dj – Wodzirej uwielbiający pracę z gośćmi?

Doskonale zestawioną muzykę opartą o największe taneczne przeboje wzbogacam o ciekawe quizy, zabawy czy tańce integracyjne. Wszystko połączone z taktem, wyczuciem i dobrym humorem. Wieloletnie doświadczenie kilkaset zagranych imprez dało mi umiejętności przydatne w indywidualnym podejściu do każdej imprezy tanecznej. Staram się nie osiadać na laurach powielając utarte schematy.  Współpraca z każdym z Was to dla mnie wspaniała lekcja.

Profesjonalny

sprzęt

Kreatywność

Profesjonalne podejście

Oferta

Przyjęcia które obsługuję

Przyjęcia

Okolicznościowe

Przyjęcia

Weselne

Bankiety

Firmowe

Moja oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca i profilu publiczności. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu imprez jako DJ wodzirej, wyjątkowe umiejętności i charyzma, a także profesjonalny sprzęt DJ-ski. Wiem dobrze o tym, że każda zabawa jest inna i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jej prowadzenia. Z tego też powodu proponuję Państwu dużą różnorodność oraz wspaniałą atmosferę niezależnie od wieku publiczności i miejsca imprezy.

Dokładna oferta dostępna drogą mailową lub telefoniczną 

Twoje wesele to najważniejszy dzień rozpoczynający wspólne życie i zasługuje na zabawę, którą zapamiętacie do końca wspólnych dni, a nawet dłużej...

 

Niezależnie od miejsca i upodobań Waszych Gości zapewniam niezapomniane chwile podczas trwania wesela. Moja charyzma i miłość do wykonywanego zawodu, poparta dużym doświadczeniem, a także profesjonalizmem w działaniu i zawodowym sprzętem DJ-skim sprawi, że zabawie nie będzie

końca! 

Dokładna oferta dostępna drogą mailową lub telefoniczną 

Impreza firmowa, event lub wieczór biznesowy to świetna okazja, by w gronie kolegów i koleżanek z pracy nie rozmawiać tylko i wyłącznie o pracy i sprawach biznesowych. To także świetna okazja na wyluzowanie się i nawiązanie nowych przyjaźni. Zorganizowanie takiego wieczoru wiąże się z poświęceniem wielu godzin przygotowań dlatego by wszyscy dobrze się bawili nie można zapomnieć o oprawie muzycznej takiego spotkania firmowego.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu chętnie poprowadzę event czy inną formę imprezy firmowej. 

Dokładna oferta dostępna drogą mailową lub telefoniczną 

Skontaktuj się

dane kontaktowe

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Bartosz Płachta

tel. +48 601 201 053

e-mail. bartusevent@gmail.com

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.