Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator

Fotobudka

Jeśli istnieje gadżet, bez którego trudno wyobrazić sobie imprezę taką jak wieczór panieński, wesele czy niezapomniany event firmowy, bez dwóch zdań jest nim fotobudka.

   

 

To, przypominające swoim kształtem kabinę, urządzenie do robienia zdjęć rozkręci każdą zabawę bez względu na okoliczności i stanie się jej główną atrakcją. Wystarczy, że wejdziesz do środka, naciśniesz przycisk i… już kilka   minut później cieszysz się serią fotografii ekspresowo wydrukowanych na wysokiej jakości papierze. Wy i Wasi goście będziecie mogli wybrać ich tło, zapozować w towarzystwie prawdziwie imprezowych gadżetów i uchwycić wesołe momenty, do których da się wrócić w dowolnej chwili. Fotobudka to świetna atrakcja, która rozbawi do łez osoby w każdym wieku.

 

 

 

 

 

 

 

Naszą fotobudkę, wraz z niezbędnymi rekwizytami, dowozimy na miejsce imprezy w ustalonym wcześniej terminie. Chcecie zaskoczyć gości, solenizanta lub współpracowników i podarować im oryginalną pamiątkę ze wspólnego spotkania? 

 

 

 

 

 

 

 

Nie czekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś.

 

Napisz do nas

Pozycjonowanie stron WWW
DJ Bartus-BEST EVENT (Jakość premium waszego wesela)