Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator

O mnie

 

Nazywam się Bartosz Płachta i jestem wielkim szczęściarzem, bo mogę robić w życiu to, co kocham. Jako DJ-Konferansjer od 2015 roku zajmuję się prowadzeniem różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Mimo że mam za sobą już kilkaset eventów, cały czas udoskonalam swój warsztat i nieustannie się rozwijam.

 

 

 

 

Po kilku latach zbierania doświadczeń stworzyłem firmę eventową. Zależało mi na tym, by podarować ludziom niezapomniane chwile, do których będą mogli wracać przez długi czas. Postanowiłem zaprosić do współpracy najlepszych DJ-ów, konferansjerów błyskawicznie nawiązujących kontakt z publicznością i muzyków, którzy podczas grania koncertów na żywo czują się jak przysłowiowe ryby w wodzie.  

  Doskonale wiemy jednak, że dobra impreza to nie tylko profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz możliwość zabawy przy ulubionych hitach. Liczy się również interakcja uczestnikami. Właśnie dlatego oprócz znakomitej oprawy muzycznej zapewniamy również mistrzowską oprawę konferansjerską – quizy, zabawy integracyjne i inne atrakcje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doskonale wiemy jednak, że dobra impreza to nie tylko profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz możliwość zabawy przy ulubionych hitach.

Liczy się również interakcja uczestnikami. Właśnie dlatego oprócz znakomitej oprawy muzycznej zapewniamy również mistrzowską oprawę konferansjerską – quizy, zabawy integracyjne i inne atrakcje.

 

Zaufało nam wielu klientów, a z ich wrażeniami możesz zapoznać się tutaj. Zostaliśmy docenieni przez nich także w plebiscycie branżowym Orły Branży Ślubnej, w którym zajęliśmy II miejsce. Potwierdzeniem pozytywnych opinii jest również certyfikat Firma Godna Zaufania, który uzyskaliśmy w 2020 roku.

 

 

Certyfikaty:

 

 

   

 

Napisz do nas

Pozycjonowanie stron WWW
DJ Bartus-BEST EVENT (Jakość premium waszego wesela)