Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator

Taniec w chmurach

Dla wielu młodych par największym wyzwaniem podczas wesela okazuje… pierwszy taniec. Nowożeńcy chcą wypaść perfekcyjnie, ale często wątpią we własne umiejętności taneczne i boją się, że otwarcie uroczystości nie wypadnie najlepiej. 

 

Zobacz Film z naszej Realizacji:

 

 

W DJ BARTUS BEST EVENT mamy sprawdzony sposób na to, żeby „zamaskować” ewentualne niedoskonałości, potknięcia czy pomyłki w choreografii. Wystarczy… wykonać taniec w chmurach.Jest to możliwe dzięki profesjonalnej maszynie produkującej tzw. ciężki (lub niski) dym.

  

 Do jego wytworzenia wykorzystujemy suchy lód, który – w połączeniu z wodą podgrzaną do temperatury 80°C – pozwala uzyskać zaskakujący efekt obłoków unoszących się tuż nad ziemią, pośród których tańczy para młoda. Bajkowy, romantyczny spektakl trwa około 3 minuty. To doskonała okazja dla fotografa do uchwycenia niepowtarzalnej scenografii na ślubnych zdjęciach.

Ciężki dym jest całkowicie bezzapachowy. Podgrzewanie wytwornicy  rozpoczynamy ok. godzinę przed rozpoczęciem przyjęcia

 

 

Napisz do nas

Pozycjonowanie stron WWW
DJ Bartus-BEST EVENT (Jakość premium waszego wesela)