Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator

Pirotechnika

Etapy wesela, takie jak pierwszy toast, premierowy taniec nowożeńców, oczepiny lub uroczyste krojenie bajecznie udekorowanego tortu przez Młodą Parę, zasługują na szczególną oprawę, która jeszcze bardziej podkreśli ich wyjątkowość.

  

 

 

Znakomicie sprawdzą się tu atrakcje pirotechniczne. Nasza profesjonalna ekipa stworzy dla Was jedyny w swoim rodzaju scenariusz i zajmie się jego realizacją od A do Z. Fontanny iskier stworzą zapadające w pamięć show i będą znakomitym dopełnieniem niepowtarzalnego klimatu uroczystości. Zimne ognie spektakularnie wyglądają również na ślubnych zdjęciach – wykorzystanie ich jako rekwizytu to sprawdzony sposób na to, by dodać wspomnieniom jeszcze więcej magii.  

 

 

 

 

 

Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu i gwarantujemy 100% bezpieczeństwo podczas widowiska. Możecie nam zaufać podobnie jak setki zadowolonych klientów, z którymi do tej pory współpracowaliśmy.

 

   

Napisz do nas

Pozycjonowanie stron WWW
DJ Bartus-BEST EVENT (Jakość premium waszego wesela)