Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator

Napis LOVE

O tym, czy przyjęcie z okazji Waszego ślubu będzie udane, zdecydują detale. Miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie, powinno być na tyle duże, by swobodnie zmieścili się tam wszyscy zaproszeni goście, ale jednocześnie nie może przytłaczać swoim metrażem. Kolejnym obowiązkowym punktem jest zapewnienie przestrzeni dla miłośników szaleństw na parkiecie (nie ukrywamy, że jeśli skorzystacie z naszej oferty, to właśnie parkiet będzie najbardziej obleganą częścią saliweselnej ).


 

   

Na nastrój panujący pomieszczeniu wpływa wiele szczegółów: układ stołów, dobór kolorów, kompozycja kwiatów… Jako że na co dzień dbamy o muzyczny klimat imprezy, chcielibyśmy zaproponować Wam element dekoracyjny, który będzie niczym dodatkowa nutka miłości w kompozycji weselnego wystroju.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                               

Ledowy napis LOVE rozświetli salę niczym uczucie świeżo upieczonych małżonków.  Ta oryginalna dekoracja o uniwersalnym charakterze świetnie współgra z każdą aranżacją sali. Z powodzeniem możecie też wykorzystać ją podczas sesji zdjęciowej z jednego z najbardziej wyjątkowych dni w Waszym życiu. 

W końcu Love is in the air, prawda?

                                      

 

 

Napisz do nas

Pozycjonowanie stron WWW
DJ Bartus-BEST EVENT (Jakość premium waszego wesela)