Artyści / O nas

Tworzymy naprawdę zgrany zespół. Zajmujemy się oprawą muzyczną, wesel, bankietów firmowych oraz przyjęć okolicznościowych. Działamy tak, jak przystało na profesjonalistów – jesteśmy elastyczni, a rozwiązanie, które Ci zaproponujemy będzie „szyte na miarę” niczym ślubny garnitur. Zadbamy o wszystko – począwszy od aspektów technicznych, przez dobór muzyki, aż po przygotowanie „scenariusza” wydarzenia, w którym nie doszukasz się utartych schematów.

Doskonale wiemy jednak, że dobra impreza to nie tylko profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz możliwość zabawy przy ulubionych hitach. Liczy się również interakcja uczestnikami. Właśnie dlatego oprócz znakomitej oprawy muzycznej zapewniamy również mistrzowską oprawę konferansjerską – quizy, zabawy integracyjne i inne atrakcje.

Zaufało nam wielu klientów, a z ich wrażeniami możesz zapoznać się tutaj. Zostaliśmy docenieni przez nich także w plebiscycie branżowym Orły Branży Ślubnej, w którym zajęliśmy II miejsce. Potwierdzeniem pozytywnych opinii jest również certyfikat Firma Godna Zaufania, który uzyskaliśmy w 2020 roku.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za te wyróżnienia, ale w żadnym razie nie zamierzamy spoczywać na laurach. Codziennie dajecie nam mnóstwo energii do tego, by działać ze zdwojoną siłą i wznosić się na wyżyny kreatywności.

 

To jak, widzimy się na przyjęciu?  Możemy obiecać jedno: z nami jest co wspominać.

Bartosz Płachta

Osoba kontaktowa
Numer telefonu
Adres e-mail
Adres e-mail
DJ Bartus-BEST EVENT (Jakość premium waszego wesela)