Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator

Damian

Damian debiut za konsoletą zaliczył w 2002 r., kiedy rozpoczął komercyjne występy w klubach i na wydarzeniachmasowych. Przygoda z muzyką zaczęła się jednak dużo wcześniej, a swój warsztat szlifował, grając na prywatnych imprezach i prezentując swój talent znajomym. Od 2012 r. działa jako niezależny artysta, spełniając się jako DJ, konferansjer i organizator rozrywki o zasięgu regionalnym.

Ma na koncie współprace z najlepszymi producentami muzycznymi i agencjami artystycznymi w kraju. Może się pochwalić uczestnictwem w ogólnopolskich projektach, gdzie występował jak DJ i konferansjer. Jego portfolio obejmuje prowadzenie telewizyjnych show, gal sportowych i medialnych eventów branżowych, dzięki czemu miał szansę dać się poznać szerszej publiczności. Organizację imprez zna więc od podszewki i dobrze wie, jak porwać gości do zabawy, dbając o najwyższy poziom rozrywki.
Damian to wszechstronnie uzdolniony artysta ceniony za profesjonalizm, charyzmę i ogromne poczucie humoru. To także wrażliwy i ciepły człowiek, który potrafi wczuć się w każdą sytuację. Otwartość i przyjazne uosobienie pozwalają mu nawiązać wyjątkowy kontakt z publicznością bez względu na charakter imprezy. Dzięki bogatemu portfolio doświadczeń i występom na największych wydarzenia o zasięgu ogólnopolskim potrafi się odnaleźć na każdej scenie.
Prywatnie jest wielkim miłośnikiem motocykli i uwielbia spędzać czas wolny, podróżując na jednośladzie w gronie przyjaciół. Realizuje się także jako mówca sceniczny, konferansjer i DJ na przyjęcia okolicznościowe. Największą pasją Damiana jest house i jego odmiany, ale nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Z powodzeniem tworzy autorskie aranżacje, a za konsoletą nie ma sobie równych.

Napisz do nas

Pozycjonowanie stron WWW
DJ Bartus-BEST EVENT (Jakość premium waszego wesela)