Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator Dj na wesele - Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Zator

Dominik

Dominik Chmurski (skrzypce elektryczne) - jego przygoda z muzyką zaczęła się bardzo wcześnie, gdyż od 4 roku życia śpiewał w dziecięcym chórze przy Teatrze Wielkim w Warszawie. Udział w operach takich jak CarmenRaj UtraconyPan Marimba czy Król Roger ułatwił mu znacząco obycie ze sceną. W wieku 7 lat rozpoczął naukę w Szkole Muzycznej im. Emila Młynarskiego w klasie skrzypiec. Gimnazjum oraz liceum ukończył w Szkole Muzycznej im. Grażyny Bacewicz.

W 2013 roku ukończył magisterskie studia w mistrzowskiej klasie skrzypiec prof. Tadeusza Gadziny na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Uczestniczył w wielu kursach muzycznych organizowanych w Zamościu, Chojnacie, Nowym Sączu, Żaganiu, Wigrach oraz Bydgoszczy. Koncertował z wieloma orkiestrami pod batutą takich sław jak Antoni Wit, Tadeusz Wojciechowski czy Łukasz Borowicz. Razem z Orkiestrą im. Karola Namysłowskiego w Zamościu na festiwalu Marka Grechuty akompaniował Grzegorzowi Turnauowi, Kubie Badachowi oraz Nocnej Zmianie Bluesa.

Od 2010 r. aktywnie koncertuje na skrzypcach elektrycznych w największych klubach na terenie całej Polski. Jego nazwisko pojawiło się na dwóch płytach Przemysława Rudzia („Self-replicating intelligent spawn" oraz Komendarek-Rudź „Unexplored Secrets of REM Sleep"). Udział w programie Mam Talent w 2013 roku przyniósł mu dotarcie do półfinału.

W 2016 roku jego aranżacje zabrzmiały w spektaklu "Bajko, gdzie jesteś?" Pauliny Zajkowskiej w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej, a następnie zostały wydane przez Universal Music Polska na płycie o tym samym tytule.

Jako reprezentant Polski, Dominik Chmurski wziął udział w międzynarodowym projekcie Melody Gardot "From Paris With Love" (2020, Universal Music Polska), grając na skrzypcach klasycznych.

 

Napisz do nas

Pozycjonowanie stron WWW
DJ Bartus-BEST EVENT (Jakość premium waszego wesela)