Przyjęcia

Weselne

 

Przyjęcia

OKOLICZNOŚCIOWE

 

Bankiety 

FIRMOWE

 

Taniec w chmurach

Celem naszej firmy jest tworzenie i nadaniu Państwa uroczystości pięknego i zaskakującego Klimatu. Podczas trwania wesela dbamy o każdy szczegół imprezy, aby moment był nie powtarzalny i unikalny oraz zapamiętany na długo  

Najważniejszym momentem Każdego wesela jest pierwszy taniec.

To bardzo wzruszająca chwila w którym to Para młoda przed wszystkimi gośćmi wykonuje swój pierwszy małżeński taniec. Ten moment wymaga niepowtarzalnej oprawy, którym jest ciężki dym. To on nada unikalny klimat i da efekt jakby para unosiła się w obłokach. Nie ma to znaczenie układ był ćwiczony czy też został stworzony na potrzeby tej chwili, ciężki dym da rangę najlepszego balu. Nawet jeśli Para improwizuje i taniec nie jest perfekcyjny. 

Nie musicie się Państwo obawiać że goście wychwycą pomylony układ, efekt ciężkiego dymu zamaskuje każdą niedoskonałość podczas tańca. Dzięki temu taniec będzie najpiękniejszy, a Państwo będziecie mieć Pamiątkę na lata. Posiadamy najlepszej jakości urządzenie który wytwarza dym, który unosi się na wysokość 70 cm. To idealny pułap który zapewni najlepszy efekt. Do wytworzenia ciężkiego dymu wykorzystujemy specjalnie przygotowany suchy lód, który w połączeniu z nagrzaną wodą do 80 stopni wytwarza efekt ciężkiego dymu. Nasze urządzenie potrzebuje jedynie godziny, aby zapewnić najwyżej jakości ciężki dym. Pokaz ciężkiego dymu trwa od 2-3 minut, podczas którego zapewnia niepowtarzalny efekt.

Dym jest bezzapachowy. Podczas pokazu nawiew klimatyzacji powinien być wyłączony, gdyż ciężki dym nie lubi podmuchów powietrza. 

Skontaktuj się z nami

Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wybór Ciężkiego dymu to gwarancja pełnego profesjonalizmu i niezapomnianych wrażeń .